MENU
Головна » 2019 » Апрель » 26 » ЧОРНОБИЛЬ – БІЛЬ І СКОРБОТА УКРАЇНИ
14:16
ЧОРНОБИЛЬ – БІЛЬ І СКОРБОТА УКРАЇНИ

Весни обірване суцвіття,
Ядуче полум`я
І смерть…
Останній тиждень 
Того квітня
І найстрашніший в світі
Герць.

 

   Масштаб Чорнобильської катастрофи, найтяжчої за всю історію людства техногенної катастрофи, добре відомий як вченим, так і політикам всього світу. Внаслідок вибуху на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 р. у довкілля було викинуто від 3% до 7% радіонуклідів, які на момент катастрофи накопичилися в четвертому енергоблоці ЧАЕС. Серед усіх трагедій, які спіткали людство за усю історію, Чорнобильська катастрофа не має аналогій. 


   Рана на серці нашої багатостраждальної держави досі не загоїлась, важко вирвати з пам`яті спогади... Щороку українці вшановують полеглих в наслідок вибуху на ЧАЕС. 


   Учні 7-А класу (класний керівник Мазур О.М.) на сцені нашого ліцею провели урок пам`яті «Весни обірване суцвіття…» Діти розповідали про причини та наслідки катастрофи, показували документальні відеоролики. На шкільний захід завітав голова спілки «Союз Чорнобиль України» Кириченко Микола Володимирович. Гість розповів дітям про події 33-річної давнини, які пережив, будучи 19-річним юнаком. Ліцеїсти уважно слухали та задавали питання очевидцю. В залі панувала тиша та спокій, загиблих вшанували хвилиною мовчання.


   Також бібліотекарі ліцею Клименко Р.М, та Козубська О.А. організували за тематичну книжкову виставку «Чорна спадщина Чорнобиля».


    Чорнобильська катастрофа – трагічний урок для всього людства! Це попередження не тільки для України, а й для усіх країн. про необхідність розумного використання так званого "мирного атома".


P.S. Дякуємо нашому гостю Кириченку М.В. за цікаву та змістовну розповідь.

Педагог-організатор Цицюрська М.А.

Переглядів: 158 | Додав: stepankivska_i | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz