MENU
Головна » 2016 » Декабрь » 13 » Добровольці Корпусу миру США в Україні
21:29
Добровольці Корпусу миру США в Україні

   Волонтерами Корпусу миру в Україні офіційно стали чергові 75 американців. У вишиванках склали присягу в Українському домі в Києві, а наступного дня вирушили до шкіл західних, центральних та південних областей, щоби навчати англійської мови. 75 американців упродовж трьох місяців стажувалися, щоб стати волонтерами Корпусу миру США.

   Так, наприклад, новоспечена волонтерка Корпусу миру американка Неллі Петлик переїхала із Мічігана до міста Бар на два роки. Передусім, у неї завдання підтягнути англійську мову педколективу і школярам НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – гімназія» м. Бар. Сама тим часом не лише вбралась, як українка, але й українською пробує щебетати.

   Вона ще не уявляє, як складатимуться її два роки життя в Україні, але поки що випромінює щастя. «Для мене велика честь бути у цій прекрасній країні!», - зазначила Неллі, виголошуючи промову українською мовою.

   До присяги їх привела посол Сполучених Штатів в Україні Марі Йованович. Заступник міністра освіти України Павло Хобзей пояснив волонтерам: хоче, щоб вони не лише англійську викладали, але й щоб бралися реформувати українську школу.

Переглядів: 336 | Додав: stepankivska_i | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz