MENU
Головна » 2017 » Октябрь » 19 » Екскурсія до військової частини
21:49
Екскурсія до військової частини

    У сучасному суспільстві патріотичне виховання молоді є не лише одним із важливих напрямків у навчально-виховному процесі – в сучасних політичних умовах воно стало пріоритетним. Сьогодні це питання є особливо актуальним, адже на сході нашої Батьківщини вже який час поспіль проводиться антитерористична операція, у котрій активну участь беруть бійці нашої військової частини.

    19 жовтня 2017 року учні 9-А та 10 класів відвідали військову частину А0853. Екскурсія була цікавою, насиченою та повною нових вражень. Школярі ознайомилися з історією створення частини, організацією внутрішнього порядку у військовій частині, порядком зміни вартових, розташуванням військовослужбовців, порядком зберігання військової техніки і зброї. Діти мали можливість ознайомитись із екіпіруванням та озброєнням, також з технікою, яка довгостроково зберігається у військовій частині та її призначенням.

   Екскурсію проводив капітан Плех Олександр Олегович. Дякуємо військовослужбовцю за відкритість та щирість, яка показала учням, що солдат є патріотом своєї Батьківщини, і професія військового престижна та цікава.

Переглядів: 240 | Додав: stepankivska_i | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz