MENU
Головна » 2017 » Июнь » 6 » Фестиваль інноваційної освіти "Відкривай Україну!"
14:43
Фестиваль інноваційної освіти "Відкривай Україну!"

    3 червня у Вінницькому національному технічному університеті пройшов фестиваль інноваційної освіти "Відкривай Україну!" Загальна кількість учасників - близько 500 дітей. До Вінниці завітали школярі з Хмельницької, Одеської, Вінницької, Черкаської та Миколаївської областей.

   Фестиваль інноваційної освіти "Відкривай Україну" - це парад інноваційних освітніх програм, що є майданчиком для знайомства та джерелом унікальної інформації для батьків, вчителів та школярів.

   В свою чергу, Фестиваль являє собою півфінал освітнього проекту "Відкривай Україну", на якому були представлені проекти покращення міст від шкільних команд.

     Команда «WALLE» об'єднала у собі 13 учасників НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – гімназія» м. Бара (Логінова М., Баланюк А., Хливнюк В., Ремінна О., Півторикопна Ю., Турченяк В.,  Говорущенко Б., Паращук Д., Федоренко А., Фоменюк Д.,  Савіцька Н.,  Маляр В.  та вчитель-модератор  Степанківська І. А.), які презентували свій проект «Я люблю Бар» та зайняли ІІ місце!

  Дякуємо організаторам проекту «Відкривай Україну!» за можливість відчути себе героями, можливо маленькими, але такими потрібними!

Переглядів: 228 | Додав: stepankivska_i | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz