MENU
Головна » 2017 » Октябрь » 12 » Козацький дух непереможний!
21:42
Козацький дух непереможний!

      14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва.

        Про козаків написано багато наукових праць і художніх творів, знято безліч фільмів. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.

           З метою формування в учнів свідомого ставлення до історії свого народу, виховання патріотичного почуття до рідної землі, захисників України 12 жовтня учнями 9-В класу (кл.кер. Монарчук Е.А.) проведено відкритий виховний захід «У всі часи, у всі віки, славу Україні приносять козаки!».

   

    Учні згадували історичні подвиги українських козаків, їхню готовність захищати Батьківщину, і порівнювали їх із самовідданістю та відвагою сучасних героїв України.

       В рамках заходу відбулася зустріч із військовослужбовцем в/ч А0853, старшим солдатом Гарником Вадимом Олександровичем та добровольцем, який проходив службу в Артемівську (Донецька обл.), старшим солдатом Чеботарьом Вадимом Анатолійовичем. Воїни розповіли учням про участь у боях на Сході України, ознайомили з технологією складання мінокарт, продемонстрували відеоролик про створення понтонних переправ.

      Учні пройнялися розповідями солдат та щиро подякували гостям за героїзм і відвагу, за їх бойовий дух, незламний характер та жагу до перемоги.

Переглядів: 353 | Додав: stepankivska_i | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz