MENU
Головна » 2018 » Октябрь » 1 » ЛЮДИ ПОХИЛОГО ВІКУ – МУДРОСТІ СИВА ПОРА
11:14
ЛЮДИ ПОХИЛОГО ВІКУ – МУДРОСТІ СИВА ПОРА

   Першого жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. У цей день маємо чудову нагоду подякувати старшому поколінню за важку працю, душевну теплоту, сердечну доброту, ніжну батьківську турботу, благословенну щедрість, безмежне терпіння й великодушну любов, якою вони обдаровують своїх рідних та близьких. Рівень уваги до людей похилого віку є важливим індикатором кращих людських рис і рівня цивілізованості всього суспільства. 


   Жодна людина не хоче старіти, бо старість — це слабкість, хвороби, іноді самотність. Щоб мешканці соціального центру "Милосердя" не відчували себе самотніми, учні 3-Б класу (класний керівник Вієцька О.А.) часто відвідують їх, приносять гостинці, готують розважальні програми. Щоб підняти настрій стареньким, цього разу діти презентували їм власні малюнки, листівки з теплими побажаннями, співали жартівливих пісень та читали вірші. Батьки завжди підтримують ініціативу дітей і наразі передали багато фруктів та солодощів, якими діти пригощали жителів центру. Держава піклується про цих стареньких та хворих людей, забезпечуючи їх необхідним: ліками, продуктами, одягом. У той же час вони мають іншу, не менш важливу потребу: у спілкуванні, доброті та взаєморозумінні.

  Загін «Милосердя» учнів 8-А класу (класний керівник Чурай Н.В.) завітав з гостинцями до ветерана Другої світової війни Савчук Олени Костянтинівни. Волонтери загону, виконуючи свої обов’язки, отримують моральне задоволення від того, що вони приносять користь.


   Також до Дня людей похилого віку у класних кімнатах Барського ліцею №2 діти організували фотосушки «У колі моєї родини», де з гордістю демонстрували світлини своїх бабусь та дідусів.
   Надзвичайно важливо допомагати літнім людям, проявляти до них співчуття і піклування. Адже старше покоління є безцінним джерелом народної мудрості, яке потрібно поважати, цінувати, берегти.

$IMAGE7$

Переглядів: 286 | Додав: stepankivska_i | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz