MENU
Головна » 2018 » Октябрь » 29 » МОЛОДЬ ДЕБАТУЄ
12:56
МОЛОДЬ ДЕБАТУЄ

"Я люблю суперечку. Я люблю дебати. Я не очікую ні від кого, що він буде сидіти і погоджуватися зі мною- це не те, що треба робити" 
Маргарет Тетчер

 

  У Барському ліцеї №2 відбулося засідання з методичної роботи працівників корекційно- виховного циклу практичних психологів та соціальних педагогів на тему " Школа молодих спікерів- дебатні клуби".

  Дебати- це популярна у всьому світі гра, яка має на меті розвиток інтелектуального та творчого потенціалу людини. Завдання дебатів виховати демократичні погляди громадян, які не бояться, уміють і хочуть висловити свою думку, відстоюючи права й свободи людини. У практичному блоці учасники мали змогу бути переконливими та навчалися пояснювати цікаві тези, маючи мінімум інформації. Керівник методичної комісії, соціальний педагог Кушнір Т. П. ознайомила присутніх з основними правилами дебатів, адже тільки коли знаєш правила, можна взяти активну участь у грі.

  Основним завданням зустрічі було практичне впровадження цього методу роботи з учнями, у чому допоміг Дебатний клуб "Точка зору" Барського ліцею №2 . Тема була підібрана учнями 10- А та 10-Б класів: "Діти повинні знати правду, що Діда Мороза не існує". Ліцеїсти і були спікерами, а глядачами – соціальні педагоги та практичні психологи міста. Захід проведено відповідно до методичних рекомендацій щодо проведення Оксфордських дебатів. Між спікерами та аудиторією відбувся конструктивний діалог. Опоненти гаряче відстоювали свою позицію. У результаті одній зі сторін вдалося схилити більшість присутніх до того, що дитина має вірити у казку. 


Соціальний педагог- Кушнір Тетяна Петрівна

Переглядів: 210 | Додав: stepankivska_i | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz