MENU
Головна » 2017 » Октябрь » 10 » Осінній Львів
20:43
Осінній Львів

    Львів – це найгарніше місто нашої країни, яке має багато різних назв, наприклад: «Місто Левів», «Місто-Музей», «столиця Галіції» і «культурна столиця України»

    Кажуть, воно схоже на Відень або Краків, що в ньому є щось від Праги, а собори подібні до римських. І це так і є. Львів - особливий. У цьому мали змогу пересвідчитися учні Барського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – гімназія», які на початку жовтня побували на екскурсії у цьому мальовничому місті.

    Львів складається зі старої та нової частин. У ньому більше пам’ятників, ніж в будь-якому іншому місті України.

    Центральний історичний ансамбль Львова - це величезний архітектурний музей під відкритим небом, який розкинувся приблизно на 400 га і нараховує понад 2000 історичних, архітектурних та культурних пам'яток.

    Стара частина міста ніби завмерла у часі. Старі будинки, що тісняться між собою, показуючи дивовижні фасади, затишні вулички, вимощені бруківкою, разом з чарівними ліхтарями створюють неповторні відчуття. Здається, ніби повертаєшся на сто-двісті років назад. Все дихає старовиною. Можна зустріти вуличних музикантів, молодих жінок, переодягнених в костюми старомодних дам, ковалів, сучасних персонажів.

Вражають дрібні крамниці, майстерні, кав’ярні, кафе та ресторани, що розкидані тут в неймовірній кількості. Все має свій неповторний настрій – від загадкових кавових «копалень» до таємничої «Криївки». Всі вони так і манять зайти та насолодитися їхньою атмосферою.

    Яскраво вимальовується поєднання різних культур і традицій. Поряд з корінним українським населенням тут жили й трудилися вірменські купці та ремісники, німці, поляки, євреї, працювали італійські майстри-будівничі тощо. Все це відобразилося на колориті міста.

    Учні побачили більшість відомих пам'яток. Насолодилися красою і величчю багатьох храмів, серед яких: Домініканський та Бернардинський собори. Відвідали Високий Замок - старий тінистий парк на горі, що височить над містом з руїнами старовинного замку і оглядовим майданчиком з краєвидами, від яких захоплює дух. Особливим місцем став Личаківський цвинтар - історико-культурний музей-заповідник, площею 40 га.
    Після екскурсії у всіх залишилися приємні враження та позитивні емоції. Ми впевнені, що приїдемо до Львова ще не раз.

Переглядів: 232 | Додав: stepankivska_i | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz