MENU
Головна » 2018 » Октябрь » 20 » Підприємець – це той, у кого є ідея і бажання створювати
13:42
Підприємець – це той, у кого є ідея і бажання створювати

    Тема 7-го тижня навчання учнів Нової української школи «Ми – підприємливі» надає школярам можливість розкрити у собі неабиякі таланти та можливості. В рамках тижня учні 1-А класу (кл. кер. Квасніцька Ю.В.) розвивали можливість бути підприємливими добродіями.


   

   18 жовтня діти переймали досвід підприємницької діяльності у Запотічної (Гудзь) Яни Вадимівни, яку запросили на зустріч «Я – підприємлива Добродійка». Школярі дізналися про роботу як директора готельно-ресторанного комплексу, так і про внесок колективу у розвиток та процвітання бізнесу. Також Яна Вадимівна розповіла про доброчинність, яку здійснює заклад та вплив реклами для залучення потенційних клієнтів.


   

   Підсумком тижня було проведення «Осіннього благодійного ярмарку». Весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно, – ось як проходив благодійний ярмарок. Різноманітними смаколиками мали можливість поласувати найстарші учні Барського ліцею – 11 клас (кл. кер. Вергелес Т.В.). Кошти, які вдалося зібрати дітям, були передані на лікування хворому хлопчикові. Городину (яблука, груші, картоплю, буряк, цибулю, часник), а також солодощі, які з любов’ю випікали діти та їх батьки, віддано в «Дім Милосердя». Також чимало гостинців відвезено у Барський міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Еверест».

 

Доброта з роками не старіє.
Доброта від холоду зігріє
Якщо доброта як сонце світить,
Їй радіють і дорослі й діти.

Переглядів: 244 | Додав: stepankivska_i | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz