MENU
Головна » 2019 » Апрель » 2 » СМІХ ПРОДОВЖУЄ ЖИТТЯ
14:41
СМІХ ПРОДОВЖУЄ ЖИТТЯ

   По-весняному радісно й світло пройшов День гумору у ліцеї №2. Вкотре на гостину до учнів 6-А класу завітав шанований і знаний у місті колектив «Надвечір’я» (керівник Н. Криворучко)


   Гамірними шкільними коридорами гучно розливалися народні пісні «Добрий вечір, сусідонько», «Ой під вишнею, під черешнею», «Ой підемо, жінко», «Ой дощ іде, дощ» та інші. Вдумливо вслухалися школярі в мудрі народні слова, підспівували й підтанцьовували аматорському колективу. Гучними аплодисментами зустріли учні гуморески Л.Ф. Токарчук та Л.О. Нечитовської в авторському виконанні. 


   Та й шестикласники не були пасивними глядачами. Гуморески А. Гарматюка, С. Руданського, П. Глазового звучали у виконанні М. Саврацької, О. Пазюка, А. Потримай, А. Лапчук, В. Рудик, М. Іваненко, А. Іваненко, С. Вавшко. 
 

 

  На завершення свята ліцеїсти запросили до танцю гостей. Мудрість і молодість зійшлися в колі довіри й щирості. І нехай ніякі негаразди не спинять цей рух, бо він запалює дитячі серця, вчить берегти надбання народу, поважати й шанувати старше покоління.

Класний керівник 6-А класу Федик Н.Г.

Переглядів: 177 | Додав: stepankivska_i | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz