MENU
Головна » 2018 » Октябрь » 16 » СВЯТО МУЖНОСТІ І ВІДВАГИ
12:07
СВЯТО МУЖНОСТІ І ВІДВАГИ

   Любов до свого народу, до своєї землі починається зі знання народних традицій, обрядів, звичаїв, пізнання історії українського народу. Наша рідна Україна – славна і чудова земля з широкими чистими річками, барвистими нивами…


   Оскільки в героїзмі найбільше виявляється національний характер народу, його душевна краса, його талант, то такі сторінки історії особливо хвилюють та наповнюють нас гордістю!


   Ми з радістю гортаємо сторінки святкового календаря для наших дітей, проводимо тематичні заходи, спілкуємося…


Цього разу календар розгорнувся на знаменній та пам`ятній даті в історії нашого народу, а саме: 14 жовтня! У цей день українці відзначають три важливих свята: День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України та День українського козацтва. Саме цьому святу був приурочений літературно-музичний журнал «Ми – нащадки козаків!» (педагог-організатор Цицюрська М.А.), в якому взяли участь учні 5-Б та 6-В класів.


Також було організовано та проведено такі заходи:
- товариську зустріч із футзалу до Дня захисника України між збірними командами учителів та учнів (Осінський С.Й.);
- тематичний урок «Ми роду козацького діти, землі української цвіт» 1-Б клас (Рублевська Л.В., Яворська Ю.М.);
- усний журнал «З відданістю Україні в серці» 9-А клас (Рябуха Н.А.);
- тематичну книжкову виставку у шкільній бібліотеці «Свято сильних, мужніх і безстрашних» (Козубська О.А., Клименко Р.М.);
- бібліотечний урок « Свято сильних, мужніх і безстрашних» (Козубська О.А.).


   Тарас Шевченко заповідав: «У своїй хаті – своя сила, і правда, і воля…» Тож обов`язково маємо шанувати тих, чий святий обов`язок – захищати свою хату, боронити свою правду своєю силою і своєю волею.

Переглядів: 244 | Додав: stepankivska_i | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz