MENU
Головна » 2017 » Октябрь » 17 » Вітаємо переможців конкурсу малюнків "Безпечна країна" від "Вінницягаз"!
13:58
Вітаємо переможців конкурсу малюнків "Безпечна країна" від "Вінницягаз"!

    З 20 вересня по 5  жовтня  до Дня захисника України, серед дітей віком від 6 до 14 років ПАТ «Вінницягаз» проведено  конкурс дитячого малюнку, присвяченого мужності українських бійців, які стоять на сторожі безпеки та захисту цілісності нашої Батьківщини.

    Учні Барського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназія» взяли активну участь у конкурсі, надіславши 29 робіт. Із більш ніж 200 робіт було відібрано 15 кращих для онлайн-голосування на сайті ПАТ "Вінницягаз", з яких 5 – малюнки учнів школи-гімназії: Мельника Максима, Потримай Анастасії, Шпаковатої Дарії та Школьнік Софії.

   12 жовтня опівночі завершилося онлайн-голосування, яким було визначено трьох переможців та авторів ще семи кращих робіт. Із величезним задоволенням вітаємо ученицю 7-А Школьнік Софію, яка стала не лише беззаперечним лідером голосування, а й виборола справедливу перемогу одразу у двох призових місцях –  1-му та 3-му! Юна художниця отримала у подарунок смартфон Samsung Galaxy J2 та павербанк.

    Друге місця зайняла учениця 5-А класу Шпаковата Дарія! За свій зворушливий малюнок "Бережи тебе Бог, тату..." дівчина отримала павербанк і море вдячності від "Вінницягаз".

      Учениця 5-А класу Потримай Анастасія та учень 3-А класу Мельник Максим отримали заохочувальні призи – брендові чашки та блокноти "Вінницягаз".

Переглядів: 318 | Додав: stepankivska_i | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz