MENU
Головна » 2019 » Апрель » 17 » Знає хай дитина кожна – жартувати з вогнем не можна!
14:45
Знає хай дитина кожна – жартувати з вогнем не можна!

   Без вогню не можливе життя на Землі. Він потрібен усюди: у будинках, школах, на заводах і фабриках. Так, важко уявити навіть незначний відрізок часу, який можуть прожити люди без світла й тепла, що дарує вогонь. Але, на жаль, вогонь приносить не тільки користь… Коли з ним неправильно поводитися, він може стати ворогом. Пожежа - одне з найбільш руйнівних стихійних лих. 


   Щоб поглибити знання учнів про причини виникнення пожежі, повторити правила пожежної безпеки, дружина юних пожежників «Іскринки» підготувала цікавий та пізнавальний виступ для учнів 4-6 класів. Команда ліцеїсток представила свою назву, девіз. У літературно-музично-хореографічно-спортивній композиції дівчата згадали про історію виникнення вогню, роботу пожежної служби; закликали бути пильними, дотримуватися правил пожежної безпеки. Глядачі взяли участь у вікторині «Знай та застосовуй!», вони швидко та активно відповідали. Доречними стали фрагменти дитячих повчальних мультсеріалів про виникнення пожеж та їх ліквідацію. 


   Необережне поводження з вогнем може призвести до біди – ПОЖЕЖІ! 
   ЗАПАМ'ЯТАЙ: Якщо у квартирі або будинку почалася пожежа, найголовніше – не панікувати! Необхідно негайно телефонувати за номером 101.

Переглядів: 177 | Додав: stepankivska_i | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz